Касов апарат Daisy еXpert 01 -KL
В цената влиза:
- фискализация и регистрация в НАП;
- едногодишен договор за пълно сервизно обслужване на касовият апарат ;
- SIM карта към мобилен оператор за пренос на данни към НАП с абонамент за 1 година
* Промоцията важи до 30.11.2018г.
Daisy eXpert 01- KL е мобилен касов апарат на ток / без батериен пакет/. Дистанционната връзка с НАП се осъществява посредством вградения данъчен терминал. Модерният дизайн и компактните размери го правят изключително подходящ за използване в магазини, открити пазари и други търговски обекти.
Функционални характеристики
| Характеристики | Стойност |
|---|---|
| Система за бързо зареждане на хартия | да |
| Бърз и безшумен печат | да |
| Департаменти | 58 |
| Оператори | 20 |
| Данъчни групи | 8 |
| Брой програмируеми артикули | >8000 |
| Брой режими на работа | 6 |
| Служебно въведени и изведени суми | да |
| Пароли за достъп до режимите на работа | да |
| Изчисляване на ресто, процентна и стойностна отстъпка и надбавка | да |
| Видове плащания | 5 (в брой, с чек, на кредит, с купон, с кредитна карта) |
| Работа с валути | да |
| Възможност за издаване на фактури | да |
| Режим фискален принтер | да |
| Графично изображение на фирмен знак върху боновете | да |
| Следене на стокови наличности в килограм/брой/литри | да |
Технически спецификации
| Характеристики | Стойност |
|---|---|
| Клавиатура | 29 бутона |
| Принтер | Линеен термален принтер; 32 символа на ред; 12 реда/сек. |
| Операторски дисплей | 16 разряден буквено-цифров операторски дисплей |
| Клиентски дисплей | 16 разряден буквено-цифров клиентски дисплей |
| КЛЕН (контролна лента на електронен носител) | SD карта за съхранение на информация с капацитет над 55 000 000 реда (около 3 000 000 бележки) |
| Данъчен терминал | Вграден данъчен терминал за дистанционна връзка с НАП |
| Захранване | Адаптер AC/DC 12V/2A |
| Консуматив | Термохартия, ширина 57мм, диаметър 40мм |
| Батериен пакет (NiMH) осигуряващ над 20 000 реда печат с едно зареждане | Опция |
| 2xRS-232 порта за връзка с компютър, електронна везна и баркод скенер | Опция |
| 1xUSB порт | Опция |
| Bluetooth | Опция |
| Вграден SD card четец | Опция |
| Външна антена до 6м | Опция |
| Подсветка на клавиатура | Опция |
| Подсветка на дисплеите | Опция |
| Работен температурен диапазон | от -15°C до +45°C |
| Габаритни размери (мм) | 200x100x70 |
| Тегло (кг.) | 0.510 (без батерия) |
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!