Lenovo G500 15.6" 2020M 2.4GHz, 8570 2GB, 8GB, 1TB HDD, DVD, HDMI, WiFi, BT, HD cam, 6cell, Bla
Lenovo G500 15.6" 2020M 2.4GHz, 8570 2GB, 8GB, 1TB HDD, DVD, HDMI, WiFi, BT, HD cam, 6cell, Black
Lenovo G500 15.6" 2020M 2.4GHz, 8570 2GB, 8GB, 1TB HDD, DVD, HDMI, WiFi, BT, HD cam, 6cell, Black
Lenovo G500 15.6" 2020M 2.4GHz, 8570 2GB, 8GB, 1TB HDD, DVD, HDMI, WiFi, BT, HD cam, 6cell, Black
Моля позвънете за цена: 0889113969
| Web Page | http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/essential/g-series/g500/#techspecs |
|---|---|
| CPU | Intel® Pentium® Processor 2020M (2M Cache, 2.40 GHz) |
| Процесор | Intel Pentium |
| Graphics | AMD MOBILITY™ Radeon™ HD 8570M 2GB-DDR3 |
| Видео | AMD Radeon |
| Памет | 8192 |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Размер на екрана | 15.6" HD (1366 x 768) Glare |
| Memory Type | DDR III 1600 |
| Memory Max | 16384 |
| Memory Slots | 2 |
| Chipset | Mobile Intel® HM76 Express |
| Optical | DVD±RW |
| LAN | 10/100 |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Operating System | DOS |
| Операционна система | DOS |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| VGA port | Yes |
| HDMI | Yes |
| Micr/ line in, Speaker / out | Yes |
| Card Reader | 2-in-1 |
| Battery | 6-cell |
| Battery Life (h) | 5 |
| Dimensions (WxDxH mm) | 377 mm x 250 mm x 34 mm |
| Тегло | 2.6 |
| Warranty | 2 години за физически лица/ 1 година за юридически |
| Integrated camera | 720p HD webcam |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!