HP 250+BAG Intel Pentium N3540 (2M Cache, 2.16 GHz) 15.6 HD AG LED 4GB DDR3 RAM 500GB HDD DVD+/-RW
HP 250+BAG Intel Pentium N3540 (2M Cache, 2.16 GHz) 15.6 HD AG LED 4GB DDR3 RAM 500GB HDD DVD+/-RW 4C Battery Bluetooth FREE DOS 2 years Warranty,цифрова клавиатура
| CPU | Intel® Pentium® N3540 (2M Cache, 2.66 GHz) |
|---|---|
| Процесор | Intel Pentium |
| Graphics | Intel® HD Graphics |
| Видео | Intel HD Integrated |
| Памет | 4096 |
| Твърд диск | 500 GB |
| Размер на екрана | 15.6" LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768) |
| Memory Type | DDR3L 1600 |
| Memory Max | 8192 |
| Memory Slots | 1 |
| Chipset | Integrated with the CPU |
| Optical | DVD±RW |
| LAN | 10/100 |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Operating System | DOS |
| Операционна система | DOS |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| VGA port | Yes |
| HDMI | Yes |
| Micr/ line in, Speaker / out | Yes |
| Card Reader | Media Card Reader |
| Battery | 3-cell |
| Тегло | 2.45 |
| Warranty | 2 години |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!