HP ProBook 450 Intel® Core™ i5-4210U (1.7 GHz, up to 2.7 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 3 M
HP ProBook 450 Intel® Core™ i5-4210U (1.7 GHz, up to 2.7 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 3 MB cache, 2 cores) 15.6 HD 8 GB 1600 MHz DDR3L SDRAM (1 x 8 GB) 1 TB HDD AMD Radeon R5 M255 2 GB DDR3 dedicated DDR3 video memory DVD+/-RW 802.11b/g/n BT 4C Battery DOS, 2 years warranty,FPR
| CPU | Intel® Core™ i5-4210U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz) |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i5 |
| Graphics | AMD Radeon R5 M255 2 GB |
| Видео | AMD Radeon |
| Памет | 8192 |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Размер на екрана | 15.6” HD (1366 x 768) |
| Memory Type | DDR3L 1600 |
| Memory Max | 16384 |
| Memory Slots | 2 |
| Chipset | Integrated with the CPU |
| Optical | DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Operating System | DOS |
| Операционна система | DOS |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| VGA port | Yes |
| HDMI | Yes |
| Micr/ line in, Speaker / out | Yes |
| FingerPrint Reader | Yes |
| Battery | 4-cell |
| Тегло | 2.06 |
| Warranty | 2 години |
| Integrated camera | 720p HD webcam |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!