HP ProBook 450 i5-4210U 15.6 HD AG LED SVA 4GB DDR3 RAM 1 TB HDD Intel HD Graphics 4600 DVD+/-RW 802
HP ProBook 450 i5-4210U 15.6 HD AG LED SVA 4GB DDR3 RAM 1 TB HDD Intel HD Graphics 4600 DVD+/-RW 802.11b/g/n BT 6C Battery Windows 8 Pro downgrd to Win7 Pro64 , 2 years warranty,FPR
| CPU | Intel® Core™ i5-4210U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz) |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i5 |
| Graphics | Intel® HD Graphics 4400 |
| Видео | Intel HD Integrated |
| Памет | 4096 |
| Твърд диск | 1000 GB SATA 5.4k |
| Размер на екрана | 15.6" LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768) |
| Memory Type | DDR3L 1600 |
| Memory Max | 16384 |
| Memory Slots | 2 |
| Chipset | Integrated with the CPU |
| Optical | DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Operating System | Microsoft® Windows® 8 Pro downgrade to Microsoft® Windows® 7 Pro |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| VGA port | Yes |
| HDMI | Yes |
| Micr/ line in, Speaker / out | Yes |
| Battery | 4-cell |
| Тегло | 2.40 |
| Warranty | 2 години |
| Integrated camera | 720p HD webcam |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!