HP ProBook 650 i5-4200M 15.6 LED HD SVA AG,500GB 7200RPM,4GB 1600MHz DDR3L,DVD/RW FreeDOS 1yr Warran
HP ProBook 650 i5-4200M 15.6 LED HD SVA AG,500GB 7200RPM,4GB 1600MHz DDR3L,DVD/RW FreeDOS 1yr Warranty,serial port, Broadcom abgn +Bluetooth
Моля позвънете за цена: 0889113969
| CPU | Intel® Core™ i5-4200M Processor (2.50 GHz up to 3.1GHz , 3M Cache) |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i5 |
| Graphics | Intel® HD Graphics 4600 |
| Видео | Intel HD Graphics |
| Памет | 4096 |
| Твърд диск | 500 GB 5.4 SATA |
| Размер на екрана | 15.6" LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768) |
| Memory Type | DDR III 1600 |
| Memory Max | 16384 |
| Memory Slots | 2 |
| Optical | DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 |
| WiFi | 802.11a/b/g/n |
| Operating System | No OS |
| Операционна система | No OS |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| Port Replicator Port | Optional |
| USB 3.0 | 4 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| RJ-11 (Modem) | No |
| VGA port | Yes |
| DVI-D | No |
| HDMI | No |
| Display port | Yes |
| Micr/ line in, Speaker / out | Yes |
| Card Reader | 2-in-1 |
| FingerPrint Reader | Yes |
| Serial Port | Yes |
| Battery | 6-cell |
| Battery Life (h) | Up to 6 |
| Warranty | 1 година |
| Integrated camera | Yes |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!