HP EliteBook 820Intel® Core™ i5-4200U with Intel HD Graphics 4400 (1.6 GHz, 3 MB cache, 2 cores) 12.
HP EliteBook 820Intel® Core™ i5-4200U with Intel HD Graphics 4400 (1.6 GHz, 3 MB cache, 2 cores) 12.5 HD AG 4GB DDR3 RAM 500 GB HDD UMTS HP hs3110 Windows 8 Pro downgrd to Win7 Pro64 3 years warranty Backlit keyboard
HP EliteBook 820Intel® Core™ i5-4200U with Intel HD Graphics 4400 (1.6 GHz, 3 MB cache, 2 cores) 12.5 HD AG 4GB DDR3 RAM 500 GB HDD UMTS HP hs3110 Windows 8 Pro downgrd to Win7 Pro64 3 years warranty Backlit keyboard
HP EliteBook 820Intel® Core™ i5-4200U with Intel HD Graphics 4400 (1.6 GHz, 3 MB cache, 2 cores) 12.5 HD AG 4GB DDR3 RAM 500 GB HDD UMTS HP hs3110 Windows 8 Pro downgrd to Win7 Pro64 3 years warranty Backlit keyboard
Моля позвънете за цена: 0889113969
| Web Page | http://www8.hp.com/emea_africa/en/products/laptops/product-detail.html?oid=5446796#!tab=features |
|---|---|
| CPU | Intel® Core™ i5-4200U (1.6GHz up to 2.6GHz,3MB) |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Graphics | Intel® HD Graphics 4400 |
| Видео | Intel HD Graphics |
| Памет | 4096 |
| Твърд диск | 500GB 7200 RPM |
| Размер на екрана | 12.5" HD anti glare (1366 x 768) |
| Memory Type | DDR3L 1600 |
| Memory Max | 16384 |
| Chipset | Integrated with the CPU |
| LAN | 10/100/1000 |
| WiFi | 802.11a/b/g/n |
| Operating System | Microsoft® Windows® 7 Professional 64 |
| Операционна система | MS Windows |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| USB 3.0 | 3 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| VGA port | Yes |
| Display port | Yes |
| Card Reader | Media Card Reader |
| FingerPrint Reader | Yes |
| Battery | 3-cell |
| Dimensions (WxDxH mm) | 310 x 215 x 210 cm |
| Тегло | 1.33 |
| Warranty | 3 години |
| Dock connector | Yes |
| Integrated camera | 720p HD webcam |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!