HP ProBook 470+BAG Intel Core i7-4510U , 8GB DDR3 RAM, 17.3 HD+ AG LED SVA AMD Radeon R5 M255 with 2
HP ProBook 470+BAG Intel Core i7-4510U , 8GB DDR3 RAM, 17.3 HD+ AG LED SVA AMD Radeon R5 M255 with 2 GB dedicated DDR3 video memory Webcam 1TB HDD DVD+/-RW 802.11b/g/n BT 6C Battery SIL DOS 2 years Warranty
Моля позвънете за цена: 0889113969
| CPU | Intel® Core™ i7-4510U up to 3.1GHz |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i7 |
| Graphics | AMD Radeon R5 M255 2 GB |
| Видео | AMD Radeon |
| Памет | 8192 |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Размер на екрана | 17.3" diagonal LED-backlit HD+ SVA anti-glare (1600 x 900) |
| Memory Type | DDR III 1600 |
| Memory Max | 16384 |
| Memory Slots | 2 |
| Chipset | Mobile Intel® HM76 Express |
| Optical | DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Operating System | DOS |
| Операционна система | DOS |
| Integrated Bluetooth® | Yes |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Yes |
| VGA port | Yes |
| HDMI | Yes |
| Micr/ line in, Speaker / out | Yes |
| Battery | 6-cell |
| Warranty | 2 години |
| Integrated camera | Yes |
Моля позвънете за цена: 0889113969
Всички цени на сайта са с включено ДДС 20%.
365 дни х 24 часа е на Ваше разположение нашият сервиз!